Работа при нас

      В момента има следните свободни позиции:

      Продавач-консултант - магазин ДОМКО - гр. София, ж.к. "Люлин", бул. "Луи Пастьор" 17 - отдел ТЕКСТИЛВижте повече
      ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ - м-н ДОМКО - ж.к. "Люлин", бул. "Луи Пастьор" 17 - отдел ТЕКСТИЛ
      Магазин "ДОМКО" - гр. София, ж.к. Люлин, бул. Луи Пастьор 17, отдел ТЕКСТИЛ

      Тип заетост - Постоянна заетост
      Вид работа - На смени
      Категория персонал - Експертен персонал без ръководни функции

      Вашите задължения са:

      - Продажба на текстил;
      - Бързо и качествено обслужване на клиенти с ведро настроение и усмивка;
      - Утвърждаване на положителния облик на търговска марка ДОМКО;
      - Отговорност за даваната информация и попълваните документи в магазина;
      - Носене на материална отговорност за продуктите в поверения Ви сектор.

      От Вас очакваме:

      - Висше или Средно образование;
      - Компютърна грамотност;
      - Отлични комуникативни и презентационни качества;
      - Умения за работа в екип;
      - Коректност и лоялност;
      - Стремеж към нови знания и самоусъвършенстване;
      - Стажът в тази област е предимство

      Ние предлагаме:

      - Постоянна заетост
      - Работа - На смени - 2 Дни работни - 1 почивен
      - Перспективна работа в млад екип;
      - Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за стенни и подови покрития;
      - Стимулиращо възнаграждение, обвързано с търговските резултати на екипа;
      - Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина;
      - Обучения във връзка с повишаване на личните и професионалните Ви умения.

      Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография и снимка като посочите позицията за която кандидатствате.
      Касиер - магазин ДОМКО, гр. София, ж.к. Левски Г, ул. Поп Грую 106Вижте повече
      КАСИЕР - МАГАЗИН ДОМКО, Ж.К. ЛЕВСКИ Г, УЛ. ПОП ГРУЮ 106
      КАСИЕР - МАГАЗИН ДОМКО,ГР. СОФИЯ, Ж.К. ЛЕВСКИ Г, УЛ. ПОП ГРУЮ 106

      -Обслужва културно и компетентно клиентите.
      -Преди маркирането на стоката запитва клиента дали ще желае фактура.
      -Маркира точно и съблюдава съответността на артикула
      -При неяснота или съмнение, че моделът на закупуваната стока не отговаря на изписаната на монитора, се обръща към служител от съответния отдел.
      -При липса на баркод се обръща към Управителя на Търговския обикт за съдействие --Отчита точно и прецизно оборота на Главния касиер и Управителя на търговския обект,след края на работния ден.
      -Когато не обслужва каса, съдейства на работния роцес в Търговския обект, където:
      упътва клиенти и им предоставя изискваната информация за продаваните стоки:
      -Следи за хигиената и подредбата на работното място – всяка сутрин почиства работното си място и зарежда необходимите консумативи.

      Изисквания за кандидатстване:

      Добър опит с работа с касов апарат;
      Висше или Средно образование;
      Комуникативност;
      Умение за работа в екип;
      Активност за работа и обучение;

      НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
      - Трудов договор – постоянен
      - Социална осигуровка
      - Платен годишен отпуск – по Трудов кодекс
      - Преференциални цени за храна във ведомствения ресторант на фирмата- закуска и обяд
      - Периодични обучения за повишаване на квалификацията
      - Възможност за израстване на по-високо ниво в йерархията на фирмата
      - Работа в модерна и удобна среда
      - Работа в млад, енергичен, високо мотивиран и дружелюбен екип
      - ОТЛИЧНА МОТИВАЦИЯ

      Ако сте уверен, че можете да бъдете полезен при нас, моля попълнете формата за кандидатстване на български. Изпратете ни личните си данни и ние в най–кратък срок ще се свържем с Вас.

      Ако не желаете да кандидатствате за конкретна свободна позиция, моля изберете опцията „Кандидатствам за бъдеща свободна позиция“. Посочете дейността, която извършвате в момента и при възможност ще се свържем с Вас.

      Полетата отбелязани със звезда * са задължителни!